Haber

Kılıçdaroğlu’nu köşeye sıkıştıran SADAT reklamı: Kimi tehdit ediyorsun aklını alırım

Duayen gazeteci Uğur Dündar, TV100’ün ‘Haftanın Panorama’ programında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırladı. Kılıçdaroğlu, Dündar’ın gündeme ilişkin sorularını yanıtlarken, yayın sırasında yaşanan bir gelişme adeta kriz yarattı.

SADAT REKLAMINA KARIŞTIRDI

CHP heyetinin baskın ziyaretiyle gündeme gelen ve CHP lideri tarafından seçim güvenliğini tehdit eden paramiliter bir örgüt olarak tanımlandı. Sedat Kılıçdaroğlu’nun katıldığı programda ekrana en az 3 kez ‘in reklamı geldi. Durumun fark edilmesi özellikle sosyal medyada büyük tepki çekerken, kullanıcılar ilgili kişilerden açıklama istedi.

UĞUR DÜNDAR’DAN AÇIKLAMA: İLGİMİZ YOK

Programın yayını sona erdikten sonra Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Uğur Dündar, “Programda yer alan reklamlar hakkında bilgim ve ilgim yok. Reklam departmanı SADAT reklamını kullandı. yaklaşık üç saat süren programımızın yayınında bir ay boyunca sadece sekiz saniye kullanıldı.Televizyon yönetiminin müdahalesiyle kaldırıldı.Ve tekrar gösterilmedi.” sözlerini kullandı.

REKLAM EN AZ 3 KEZ GÖRÜNTÜLENMİŞTİR

Dündar, reklamın sadece sekiz saniye gösterildiğini savunsa da yayını takip edenler reklamın en az 3 kez gösterildiğini belirtti.

KILIÇDAROĞLU: SENİ ARIYORUM

polatli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu