Haber

Renault, 2022’nin en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası oldu

renaultOtomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği (ODMD) tarafından düzenlenen 13. ODMD Gladyatörler Ödülleri’nde Satış kategorisinde ödüle layık görüldü.

renaulthafif ticari araçları ile 2022 yılında yüzde 100 büyüme gerçekleştirerek “Yılın En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Markası” seçilmiştir.

sahibinden.com Özel Ödülü’nün verildiği törende B Segmenti En Beğenilen 2. El Araç kategorisinin birincisi Renault Clio oldu.

Renault Express Combi Express Combi, 800 litrelik geniş bagaj hacmi ve 71,6 cm sürgülü yan kapı açıklığı ile öne çıkıyor. Ekspres Van ise 1,91 m yükleme uzunluğu, 3,3 m³ yükleme hacmi ve 48 litre kabin içi depolama alanı ile segmentindeki en geniş yükleme alanını sunuyor.

Nisan ayında satışa sunulan Renault Trafic ise tüm versiyonlarıyla farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap ediyor. Panelvan ve Combi 5+1’de sunulan manuel vitesli versiyonlara ek olarak; Trafic Combi 5+1 ve Trafic Combi 8+1’de sunulan otomatik şanzıman seçenekleri, pazarda artan otomatik vites talebine cevap vermektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik versiyonları ile sınıfına yön veren model; Güçlü dış tasarımı, geniş taşıma kapasitesi, optimize edilmiş iç hacmi ve gelişmiş güvenlik özellikleri ile kullanıcılarla buluşuyor.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu